Marbled Blue Airpods Kaplama

Marbled Blue Airpods Kaplama
Ürün Adı : Marbled Blue Airpods Kaplama
Kategorisi : Airpods Kaplama
%50 İNDİRİM
59.90 TL
29.90 TL
Ürün Seçenekleri
Airpods'unuzu seçin::


Tarzınızı sergileyen yepyeni bir kaplama
Marbled Blue Airpods Kaplama ile lüks bir görünüme kavuşun!

Airpods Kaplama Artık Airpods'lar karışmayacak! Her yerde farkınız olsun, onlarca Airpods arasında bile kendi kulaklığınızı tek bakışta bulabileceksiniz. Thincase kaplamaları ile hem Airpods kulaklığınızı koruyun hem de farklı olun. Dikkatler üzerinizde olacak.


Neden Thincase ile kaplamalıyım?

Thincase kaplamalarının en büyük özellği olan koruyuculuk faktörü artık Airpods'lar için de özel olarak tasarlandı. Birbirinden farklı onlarca desen ve temalalardan oluşan geniş koleksiyonumuzdan elbet biri sizin tarzınızı yansıtacaktır.

Başka Airpods'lar ile karışmaya son

Gerek iş ortamında gerekse özel yaşantımızda yanımızdan hiç ayırmadığımız Airpods kulaklığınız, çevrenizdeki diğer Airpods'lar ile karışması çok doğal. Hepsi aynı renk, aynı model, ayırt etmek zor. Öyle ki hijyenik olarak da başka bir arkadaşınızın kulaklığını kullanmak istemezsiniz. Karışıklığı önlemek için sadece Thincase ile kaplamanız yeterli. Thincase koruyucu kaplamalar ile kaplanan Airpods'lar kendini her ortamda belli eder.

Thincase ile koruma altına alın

Thincase koruyucu kaplamaları ile kaplanan Airpods'lar ister çantanızda ister cebinizde sürekli koruma altında. Her ortam koruma sağlayan Thincase koruyucu kaplamalar sudan etikelenmez, yırtılmaz. İstendiğinde Airpods'unuzdam kolaylıkla sökülebilir, leke veya iz bırakmaz.

Satın aldığınızda paketinizde neler çıkıyor?

1 Adet Fuul  (Tam) Kaplama + 4 Kulaklık Kaplama

1 Adet Yarım Kaplama + 4 Kulaklık Kaplama

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.