Wood iPad kaplamaTarzınızı sergileyen yepyeni bir kaplama
Wood iPad kaplama ile lüks bir görünüme kavuşun!

iPad 1. Jenerasyon Kuru ahşap iPad kaplama


Tabletinizi thincase ile kaplayın ve bir daha asla çizikler için endişelenmeyin! 

Thincase'in iPad'ler için özel üretilmiş olan kaplamaları sadece cihazınız için mükemmel bir koruma sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda birbirinden farklı onlarca tasarım ve kaplama çeşitleriyle çevrenizde farklılık yaratacak bir iPad sahibi yapıyor .Kaplamalarımız  göz alıcı ve canlı bir görüntü elde etmek için en son teknolojiye sahip dijital baskı teknikleri kullanarak Avrupa'nın en profesyonel firmalrın üretimi olan kendinden yapışkanlı vinillerden üretilmiştir. iPad'iniz  thincase ile her zaman fark edilecektir!
iPad'lerinizi tamamen kişiselleştirmek ve iPad'inizi kalınlaştıran kılıf veya kapakları kullanmayı tercih etmiyorsanız,  yüzlerce kaplama seçeneği ve profesyonel üretim kapasitesine sahip, Türkiye'nin en güvenilir markası ile tanışmak için doğru yerdesiniz. Thincase kaplamaları tablet bilgisayarlarınızı sadece korumak için değil, duyularınızı memnun etmek için de üretilmiş özel ürünlerdir.

 Kolay Uygulama

Uygulama için hiç bir alet kullanmanıza gerek yok. Basitçe taşıma kağıdından sıyırın, hizalayın, yerleştirin ve bastırın. Kaplamanız hazır.

Çizilmelere karşı tam koruma

Kaplamalamalarımız bilgisayarınıza koruyucu bir kalkan oluşturur. Hepimiz bilgisayarlarımızın ne kadar kolay  çizildiğini biliyoruz. Maddi değeri yüksek olan bilgisayarlarımızı korumak hakkımız.

Kalınlık yaratmayan Ultra Hafiflik

Neredeyse hiç ağırlık yaratmayan kaplamalarımız, hafifliğinin tersine sağlamdır. Kesinlikle kalınlık hissetmeyeceksiniz.

Ne zaman isterseniz çıkarabilirsiniz

Çıkartmak istediğiniz de hiç bir endişeniz olmasın. Bilgisayarınıza asla zarar vermez, kolay çıkar, leke veya iz bırakmaz. Çıkardıktan sonra temiz bir bez ile silin yeter. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.